Bayim Olur Musun Dergisi Hakkımızda

Hakkımızda

Hedef Kitle İstatistik

1988'den bu yana medya sektörünün pek çok farklı alanını bir arada kullanarak tam hizmet anlayışı ile hareket eden, alanında uzman kuruluş Erem Medya Grubu, Erem Yayıncılık ile başladığı yolda Medya Fors Fuarcılık, Expo Channel TV ve Anadolu Girişimcilik ile her geçen yıl daha da büyüyerek faaliyetlerini sürdürmektedir. 2002 yılında yayın hayatına başlayan Expo Channel TV, fuar yayıncılığında ihtisaslaşan ilk televizyon olma özelliğine sahiptir. Erem Yayın Grubu , çıkarttığı Triplex, Şarküteri, Kuruyemiş, Elektrik Aydınlatma, PL Magazine, Kobitürk, Oto Yedekparça, Kırtasiye ve Nalburiye, Osmanbey Moda, Otiad News, Bayim Olur musun? Gazetesi, Cable & Wire News, TÜSEDAD, Yapı Market Tedarik Gazetesi yayınlarıyla 20 yıldır birçok sektörün sesi olmuştur.

Erem Medya Grubu bünyesinde yer alan Medyafors Fuarcılık organizasyonu ile düzenlenen Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı girişimcileri teşvik ederek ve aynı zamanda bayilik ve franchise veren yerli-yabancı markalarla bir araya getirerek ülkemizde franchise modelinin gelişmesine büyük katkı sağlamaktadır… www.bayimolurmusun.com.tr internet portalı ile de, franchise/bayilik veren markalarla girişimcilerin iş bağlantıları kurduğu interaktif bir ortam oluşturarak, franchise dünyasına adım atmak isteyenlere kolaylık sağlıyor.

Ekonominin gündemini günlük gazeteler hızında takip ederken, iş dünyası , yöneticiler, girişimciler, yatırımcılar ve KOBİ'ler için vazgeçilmez bir referans kaynağı olan Bayim olur musun? Dergisi , Türkiye'nin girişimci ruhunun aynası olma misyonu ile markalaşma , iş fırsatları, projeler, bayilik- franchise haberleri, yurt dışı pazarlar, eğitim-fuar-kongre haberleri geniş içeriği ile yatırımcının rehberi olacaktır .

Her sayıda, işlenecek farklı ‘’dosya konuları”, şirket yöneticileri ile yapılacak röportajlar, markaların strateji ve büyüme hedeflerini dergi sayfalarında paylaşarak, sürekli genişleyecek bir okur kitlesi hedefliyoruz.